Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

może nie cenie jej aktorstwa za wysoko, ale myślę ze ogólnie jest miłą i pozytywną osobą,
kilka lekkich filmów każdy z nią widział i wiadomo ze jest ok. ale.... wczoraj oglądałam
'Extremely Loud and Incredibly Close' i lekko załamało i rozczarowało co sobie zrobiła z twarzą??! W sumie co mnie to obchodzi, ale.. przykre. Niszczyc bądź co bądź aktorskie
narzędzie.. a poza tym ładna babka, wiec po co? bedzie wyglądać jak milion innych, a
przede wszystkim ta sztuczność jest wyczuwalna i widoczna gołym okiem. smutne.. ze nikt
juz sie nie może starzeć..
Ze ta hollywodzka presja jest az tak silna? albo to przez tego ex-idotę,
nie wiem po az tak sie rozpisuje, ale przyznaje uderzyło mnie to lekko, jak tylko myślę ze ktoś ma nieco poukładane, to się okazuje ze nie..

tiramisuu

Muszę się z Tobą zgodzić. Sandra była dla mnie zawsze wzorem kobiecości: piękna, sympatyczna a przede wszystkim naturalna. Ostatnio na gali Oscarów zauważyłem, że ma strasznie naciągniętą skórę ;/ Taki stan rzeczy nie zdziwiłby mnie u Angeliny Jolie czy Jennifer Lopez ale Sandra? Po co? Wydawałoby się, że tak piękna i mądra kobieta powinna się z godnością zestarzeć, a jednak też poszła pod nóż. To pokazuje jak wielka presja ciąży na aktorkach w Hollywood, Bullock przecież znana jest szerzej z komedii romantycznych - a w takim filmie głównej roli nie dostanie przecież podstarzała aktorka ze zmarszczkami...

tiramisuu

Dokładnie taki sam wniosek mi się nasunął przy oglądaniu "Extremely...". Na początku nie poznałem kobiety. To naprawdę Sandra Bullock?! Oczy jakieś skośne, nos jak u Jacksona, a skóra na twarzy tak naciągnięta, że uszy to ma chyba na kokardę zawiązane gdzieś na potylicy. Straciła sporo w moich oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones