Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
55 960 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Pamiętam jak byłem mały i słyszałem zapowiedź filmu z jej udziałem to zawsze słyszałem
"sam Drabulok" i myślałem że film miał aż tak bardzo mały budżet że stać ich było jedynie
na zatrudnienie tylko jednego aktora (owego Drabuloka) który obsadzał wszystkie role i
sceny (walki, kłutni, seksu)odgrywał sam

użytkownik usunięty
igor089

Też tak miałem, gdy byłem mały.

igor089

Dobre. Niech kupa mocy będzie z Tobą!

KryMir

hahahahahah MISTRZ

KryMir

ehehheheehehehheheheh masakra. Sam Drabulok.

KryMir

ja jak byłem mały to zawsze myślałem ze Nicolas Cage , to Nicola Scage ;D

użytkownik usunięty
kamil2123

Ja miałem dokładnie tak samo, własnie miałem napisać :D

KryMir

Hahahahahahahahaha świetne ! XD

KryMir

sam Drabulok
hahahahahahahaha super ;)

KryMir

hahahahahahahaha :):):)

KryMir

Ja kiedyś myślałam, że Peugeot i "Peżo" to dwie różne marki samochodu.

KryMir

hahahahh przeczytalam ten post już jakiś czas temu i za każdym razem jak w TV jest jakiś film z Sandrą myślę sobie właśnie o tym jak to biedny Drabulok musi harować za wszystkich w przekonaniu jakiegoś małego chłopca :) dzięki za to !

KryMir

hahahaha !!! :D

KryMir

A ja pamiętam, jak usłyszałam ten tekst w jakimś filmie (tytułu nie pamiętam)... Nie ma to jak zasłyszany tekst przypisywać sobie...

marta89d

Jak oskarżasz to pokaż dowód (tytuł filmu)

marta89d

Nie psuj zabawy, proszę! :)

KryMir

Hahahaha :D
Za to ja w dzieciństwie myślałam, że Jackie Chan to dwie osoby - Jack i Chan. :P

KryMir

Ja myślałam, że Gerard Depardieu, to tak naprawdę Gerarde Pardieu, albo zamiast Jean-Caude Van Damme to Żanklod Vandamme :D

SmoothCriminal

ja do dzis mowie Żanklod :D

SmoothCriminal

Nie czaję co jest nie tak w mówieniu ŻanKlod.

KryMir

rozwaliłeś konstrukcję czoła:D:D

KryMir

W moim przypadku za młodu, było tak że gdy Elton John śpiewał I'm still standing, dla mnie to brzmiało jak Apple David ;-) oraz zamiast Cruel Summer (piosenka) -> fonetycznie -> "Krusanna" ;-)

DarVV

Ja to tej pory słysze krusanne :P Dopiero Twój post wyprowadził mnie z błędu :)

slodziutka

Słucham tego lata ciągle Bananarame :D

KryMir

Drabulok rządzi.

KryMir

hahahahahaa ale mnie rozśmieszyłeś :)

KryMir

Ja tak miałam z Charlie Steron

użytkownik usunięty
KryMir

Chyba najśmieszniejszy temat jaki czytałem.

KryMir

Szkoda, że jak byleś mały to słownik nie powiedział Ci jak naprawdę nazywają się jego hasła!!!! Tylko nie zaczynaj kłÓtni ze mną piz*usiu!

KryMir

Nie wierzę, HAHAHAHAHA, o w mordę, aleś mi humor poprawił :P

KryMir

*wiwaty i oklaski*

KryMir

To ja jeszcze dorzucę, że nigdy nie wiedziałam, jak ma na imię ten znany aktor o nazwisku Alpacino ;-)

KryMir

http://joemonster.org/mg/129172
Jesteś popularny :)

KryMir

dziwne, bo mam ogromne poczucie humoru, a jakoś drabulok mnie w ogóle nie śmieszy :<

KryMir

taaaa, Drabulok rządzi! ale czytanie wszystkich wpisów tutaj MEGA poprawiło mi humor! uśmiałam się za wszystkie czasy!! :) bardzo przyjemne uczucie, także tenks :)

KryMir

hhahah genialne :D ja miałam też tak w dzieciństwie, że jak zapowiadali w telewizji film "Działa navarony" ja słyszałam "działa nawalony" i zawsze mi się to kojarzyło z jakimś pijanym kolesiem, który sobie coś tam robi :D albo jak leciała w radiu piosenka "Desireless - Voyage Voyage " ja śpiewałam "szła ja szła ja" borzeeeeeeee co my mieliśmy z mózgami haha :D

Salvamee

tsss - ja do dzisiaj tak słysze...

Salvamee

Gdyby wymyślono parodię, pewnie brzmiałaby "Dzieła nawalonych". A co do głównego tematu: wciąż śmieszy :-)

Salvamee

Szła ja szła ja xD BUAHAHAH

KryMir

To ja od siebie dorzucę Elisę BetTaylor :)

KryMir

hahhahahaha świetne ale się uśmiałam miałam to samo z "Piękna i Bestią" i Charlize Theron ;)

KryMir

Ja za młodu oglądałam Królal Wa, nie mam pojęcia dlaczego tak to wymawiałam :P

KryMir

HAHAAHAHAAH :D niezle, mnie tez poprawiles humor, usmialam sie :D

KryMir

Ilekroć chcę oprawić sobie humor , wchodzę na ten temat :D Dziękuję:D A tak przy okazji koleżanka zamiast "Gloria in excelsis Deo" śpiewała "Gloria in excelsis stereo" , a ja słysząc w kościele " I z Duchem Twoim" myślałam,że to - "Izduchem Twoim" i zastanawiałam się kim lub czym jest ten " Izduch" :)))

marigold22

Moja córcia mnie niedawno "położyła" pieśnią "fontanna na wysokości" zamiast hosanna nie mogłem wstać z podłogi :) nawiasem mówiąc nie wiem też co to jest hosanna

KryMir

Ja miałem podobnie tyle, że mi wydawało się, że Sam to jest imię i, że Sam Drabulock to jest facet, nie wiem czemu nie akojarzyłem, że zawsze jak w telewizji mówią Sam Drabulock to pokazują kobietę :D

KryMir

A ja Sandra Buldog

KryMir

hahah zajebiste sam Drabilok:)

KryMir

taka mała rzecz a sprawia że człowiek staje się szczęśliwszy, dzięki

KryMir

dodam coś od siebie :) mój kolega w liceum przez pewien czas mruczał pod nosem "osiem zapałek", jak go zapytałam, co śpiewa, okazało się, że to: https://www.youtube.com/watch?v=BH9e3F8arbM :)

KryMir

Aż miło się czyta jak ktoś pamięta takie rzeczy i "interpretował" je podobnie jak ja :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones