Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

podobno skończyła kariere to prawda jest??

el_critico_HD

Sandra zaadoptowała dziecko i w związku z tym na jakiś czas ZAWIESZA karierę aktorską, chce się skupić dziecku.

użytkownik usunięty
Blur

yhym tez o tym czytalam,ale chyba rezygnuje na jakis czas bo nie bylo napisane ze na zawsze :)

użytkownik usunięty

wooow no to niezla skucha, ledwo jej kariera odzyla po latach a ta sie zwija, jak dostala pare nagrod to by jej gaza ostro w gore poszybowala, w dodatku coraz mlodsza to tez nie jest (i tak w szoku jestem jak ją odpicowują w tych filmach ze wyglada z 15 lat mlodziej)

No niby tak, w sumie to liczyłem na jakieś fajne role po Oskarze, ale rodzina ważniejsza. I jeszcze ten rozwód...

użytkownik usunięty
Blur

jej rzeczniczka prasowa powiedziała, że nie skończyła wcale kariery i nie chce tego robić, tyle, że teraz nie ma ciekawej propozycji, a poza tym jest zajęta, żeby ich szukać

Nie, nie dokonca trinityR.. Ona nie kończy kariery, ma przerwe bo adoptowała i wgl duzo sie w jej zyciu zmienia, to nie wina nieciekawych propozycji, gdyż miala juz popodpisywane kontrakty na nastepne filmy, jednak z tego co mowila ona asama musiala je zerwac.. Z tego co wiem chyba chodzilko o "The Sprinkler Queen" i "one of the guys",rozwazano tez nad produkcja filmu "Narzeczony mimo woli 2", ale były jakies komplikacje, ze bardzo droga produkcja by to byla...

TheWhyski

Kocham ją. Oby szybko wróciła na ekrany z jakimś kolejnym przebojem. A Narzeczony mimo woli 2 - chętnie bym to zobaczył :D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones