Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock
nasthassia

Święta racja - tak wysoka lokata to dzieło zaślepionych fanów.

Picard

hmmmm
nie zaślepionych a mających po prostu inne gusta filmowe niż ty...
wrzuć na luz...
pozdrawiam

fraglespb

Ty to dużą masz tą kieszeń i jak nóż się może otwierać nie potrafisz nawet opisać swoich relacji lol2 . Żałosny temat

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Emez

I WŁAŚNIE W TAKICH PRZYPADKACH PRZYDAŁ BY SIĘ MODERATOR....
BAN DLA TEGO PANA! PORAŻKA.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Emez

tak czytam te posty i wydaje mi sie Bullock jest jedną z tych aktorek,gwiazd,która albo sie uwielbiac albo nienawidziec,jej osoba wyzwala skrajne emocje,zadko jest obojętna...
co do listy-chyba kazdy wie,ze nie jest wyznacznikiem talentu i nie warto brac jej serio.
pzdr.

Ivaa

nie kochani, ja jej nie nienawidzę. Ale bądźmy szczerzy: ona mogla by przez cała karierę grać w jakiś tasiemcowatych serialach, a gwiazda filmową została przez przypadek. oczywiście gusta gustami, ale obiektywnie rzecz biorąc jestem wiele, dużo bardziej uzdolnionych aktorek, które nie miał szans zaistnieć a pani Bullock się to udało bo ładnie się uśmiecha do kamery - to jej jedyny prawdziwy talent.

Ivaa

dla mnie jest obojętna. Ani jej nie uwielbiam, ani nie nienawidzę. Jest ok nic do niej nie mam. Jednak faktem jest, że pierwsza 10. to gruba przesada. Dałabym jej miejsce w granicach 50

A wy ludzie zwłaszcza ty Emez chyba trochę zbyt poważnie to wszystko bierzecie i za ostrym językiem ze sobą dyskutujecie... po co tak?

nasthassia

to jedna z lepszych hollywodzkich aktorek,...koniec i kropka

ladyleptailurus

zgodze się. Ładny uśmiech to nie jest jej jedyny talent. Sandra ma to coś, że przyciąga ludzi do siebie.. Jakbyście nie zauważyli dobrze sprawdza się w komediach jak i w dramatach, pewnie waszym numerem 1 jest jakaś Salma Hayek... Obejrzałam z nią film Duże Dzieci i jakoś nie robi większego wrażenia... Bullock gra bardzo dobrze, oczywiscie sa gwiazdy lepsze od niej, ale to ona jest ulubienicą ameryki ;D Picard zgodzę się z Tobą, że ma piękny uśmiech i ładne zęby, ale oprócz tego jest przekonująca na ekranie ;D To tyle bo znów sie rozpisuje ;)

nasthassia

A mnie się nóż w kieszeni otwiera, jak czytam komentarze takich ludzi jak ty.

Igraszka

dokładnie tak! sandy ma niewyobrażalną ku*rwa charyzmę i przyciąga. moim zdaniem powinna byc w pierwszej 3 :) pierwsza meryl streep, potem sandra a stawkę zamyka nie za talant a za 'to coś' megan fox. dziękuje

użytkownik usunięty
aqata

:) niestety chyba jeszcze dlugo w pierwszej 3 jej nie zobaczymy a wielka szkoda bo to bardzo utalentowana aktorka :)

aqata

to prawda przyciąga, przez to się ją lubi, ale "przyciąganie" nie może dać aktorce pierwszej 10 no... Megan Fox przyciąga facetów i co ma być w 10.? :/

googaify

Ale skąd tu porównanie Megan Fox do Sandry Bullock? To raczej proste Bullock - ma talent, mogę nawet ją nazwać aktorka wszechstronną, gdyż dobrze gra w komediach, dramatach, w filmach akcji też sobie radzi.. Megan Fox nie zachwytuje swoją grą, ale ma jeszcze czas, jednak teraz na 100% nie zasługuje na top 10.

TheWhyski

sorry, ale jak czytam te wypowiedzi fangirls to, rzeczywiście mi sie nóż w kieszeni otwiera. Popcornowa gwiazdeczka ładnie uśmiecha się do kamery i już zasługuje na najwyższe nagrody? Ta kobieta ma dwie miny na krzyż: wytrzeźwiejcie ludzie! ;) Talent to ma Blanchett, Bullock potrafi się tylko szczerzyć do kamery... Wszechstronna? 90% jej produkcji to bzdurne komedyjki. Zachwytuje??? Fajne słowo, rozumie, że to taki Bulldogowy neologizm? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones