Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Taki temat ma już kilku aktorów, więc czemu nie Bullock?
Chyba wszyscy wiedzą, na czym polega ta zabawa, ale przypomnę zasady.
Nasz motyw przewodni: Sandra Bullock a wy musice ją powiązać z innym aktorem.
Miłej zabawy

Paratol

A więc na początek szukamy powiązań z Robinem Williamsem

użytkownik usunięty
Paratol

Jak dla mnie proste :D
Robbie zagrał razem z Jude Law w "A.I. Sztuczna inteligencja", Jude natomiast razem z Nicole Kidman we "Wzgóżu Nadzieji", a ona zagrala razem z Sandra Bullock w Totalnej Magji :D:D Teraz powiązanie z :
Cameron Diaz!

Można było przez Ala Pacino i Keanu Reveesa, ale jest dobrze.

To teraz ja:
Cameron Diaz - Holiday - Jude Law - A.I. Sztuczna Inteligencja - Nicole Kidman - Totalna Magia - Sandra Bullock

Wiem, odgapiłem trochę

Gary Oldman

Paratol

Ups, pomyłka

C. Diaz - Holiday - Jude Law - Wzgórze Nadziei - Nicole Kidman - Totalna Magia - Sandra Bullock

I dalej Gary Oldman

użytkownik usunięty
Paratol

heheh :D a więc

Gary Oldman zagrał z Michael Caine w "Batman Początek" Natomiast Michael z Sandrą w Miss Agent :D:D

A teraz: Jennifer Aniston

Jennifer Aniston - Bruce Wszechmogący - Morgan Freeman - Suma Wszystkich Strachów - Ben Affleck - Podróż Przedślubna - Sandra Bullock

Robert de Niro

PS
Coś tylko my tu piszemy...

Paratol

Robert DE Niro-Showtime- Rene Russo-Epidemia-Dustin Hoffman- Hook-Robin Williams-Bezsenność-AL Pacino-Adwokat diabła-Keanu Reeves-Speed-Sandra Bullock

a_kwitek

jakoś zabrakło mi tu kolejnego aktora do gry;] To może ja zaproponuje..
JULIA ROBERTS

Shalott

Julia Roberts - Bliżej - Jude Law - Wzgórze nadziei - Nicole Kidman - Totalna magia - Sandra Bullock
to może teraz Angelina Jolie?

piegucha

Angelina Jolie - Dobry Agent - Alec Baldwin - Infiltracja - Jack Nicolson - Lepiej późno niż później - Keanu Reeves - Domn nad Jeziorem - Sandra Bullock

Tom Hanks

Paratol

Tom Hanks - Złap mnie, jeśli potrafisz - Leonardo DiCaprio - Gangi Nowego Jorku - Liam Neeson - Charlie Cykor - Sandra Bullock

Mel Gibson

piegucha

Mel Gibson - Znaki - Joaquin Phoenix - Za wszelką cenę - Nicole Kidman -Totalna Magia - Sandra Bullock;]

Kirsten Dunst

Shalott

Kirsten Dunst - Zakochany bez pamięci - Elijah Wood - Władca Pierścieni - Viggo Mortens - 28 Dni - Sandra Bullock

Harrison Ford

Paratol

Viggo Mortensen, a nie Mortens:D

Harrison Ford - Co kryje prawda - Michelle Pfeiffer - Niebezpieczne związki - Keanu Reeves - Dom nad jeziorem - Snadra Bullock

Eddie Murphy

piegucha

Eddie Murphy-Cudotwórca-Jeff Goldblum-Dzień Niepodległości-Will Smith- Wróg publiczny-Jon Voight-Mission:Impossible-Tom Cruise-Oczy szeroko zamknięte-Nicole Kidman-Totalna Magia-Sandra Bullock

Troche tego jest;D Teraz Michael Douglas

użytkownik usunięty
Shalott

Wracam do gry!!! Mimo iz mam prawa reke w gipsie topostaram sie napisac:D:D
A wiec:

Michael Douglas - "Ja ty i on" - Kate Hudson - "jak stracic chlopaka w 10 dni" - Matthew McConaughey - "czas zabijania" - Sandra Bullock:D:D

A teraz:

Maggie Grace

Maggie Grace-Mgła-Tom Welling-Tajemnice Smallville-Jansen Ackles-Jezioro Marzeń-Katie Holmes-Dotyk przeznaczenia-Keanu Reeves-Speed..- Sandra Bullock;]

James Russo

Shalott

James Russo - Dziewiąte wrota - Johnny Depp - Żona astronauty - Charlize Theron - Słodki listopad - Keanu Reeves - Dom nad jeziorem - Sandra Bullock

Catherine Zeta-Jones

piegucha

Catherine Zeta-Jones - Maska Zorro - Antonio Banderas - Shrek 2 - Cameron Diaz - Holiday - Jude Law - Wzgórze Nadziei - Nicole Kidman - Totalna Magia - Sandra Bullcok

Morgan Freeman

Paratol

Morgan Freeman - Dzień zadłady - Elijah Wood - Władca Pieścieni - Viggo Mortensen - 28 Dni - Sandra Bullock

To teraz Rowan Atkinson;]

Shalott

Rowan Atkinson - To właśnie miłość - Hugh Grant - Dwa tygodnie na miłość - Sandra Bullock

Winona Ryder

piegucha

Winona Ryder-Czarownice z Salem-Daniel Day-Lewis-Gangi Nowego Jorku-Liam Neeson-Charlie Cykor-Sandra Bullock

No to teraz ja daje hmmm może Rachel Weisz

użytkownik usunięty
Evelin_Swan

Rachel Weisz - "Constantine" - Keanu Reeves - "Speed" - Sandra Bullock :D:D

A teraz:
Amy Wieczorek

Paratol

Amy Wieczorek - Serenity - Nathan Fillion - Szeregowiec Ryan - Tom Hanks - Kod da Vinci - Ian McKellen - Viggo Mortensen - 28 Dni - Sandra Bullock

Ben Stiller

Paratol

Ben Stiler-Poznaj moich rodziców-Dustin Hoffman-Hook-Robin Williams-Bezsenność-Al Pacino-Adwokad Diabła -Keanu Reeves-Dom nad jeziorem-Sandra Bullock


Teraz niech będzie Louis Jourdan (I)

Evelin_Swan

Louis Jourdan - Hrabia Monte Christo - Richard Chamberlain - Arktyczne piekło - Nathan Filion - Serenity - Gina Torres - Matrix Rewolucje - Keanu Reeves - Dom nad Jeziorem - Sandra Bullock

To teraz Helen Mirren

Paratol

Helen Mirren - Jak wykończyć panią T.-Katie Holmes-Dotyk przeznaczenia -Keanu Reeves - Dom nad jeziorem - Sandra Bullock;]

Michelle Pfeiffer

Shalott

Michelle Pfeiffer - Sam - Sean Penn - Zabić Prezydenta - Jack Thomson - Gwiezdne Wojny Atak Klonów - Christopher Lee - Władca Pierścieni - Vigo Mortensen - 28 Dni - Sandra Bullock

Meryl Streep

Paratol

Meryl Streep-Adaptacja-Nicolas Cage-Skarb Narodów-Sean Bean-Władca Pierścieni:Drużyna pierścienia-Viggo Mortensen-28 dni-Sandra Bullock



Moze teraz Emma Watson

Evelin_Swan

Emma Watson - Harry Potter i Więzień Azkabanu - Gary Oldman - Air Force One - Harrison Ford - K-19 - Liam Neeson - Królestwo Niebieskie - Orlando Bloom - Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia - Hugo Weaving - Matrix - Keanuu Reeves - Speed - Sandra Bullock

Paratol

To teraz będzie Clive Owen

Paratol

ja proponuje Jana Wieczorkowskiego ;) (za krótki)

Charlies_own_

Z tym już gorzej ale spróbuję ;)
Jak Wieczorkowski - FALA ZBRODNI - Maria Góralczyk - MAGDA M. - Paweł Małaszyński - PIANISTA - Adrien Brody - CIENKA CZERWONA LINIA - John Cusack - ŁAWA PRZYSIĘGŁYCH - Dustin Hoffman - UŚPIENI - Minnie Driver - BUNTOWNIK Z WYBORU - Ben Affleck - PODRÓŻ PRZEDŚLUBNA - Sandra Bullock ;)

Uff. Wiem, że trochę na około, ale trudno ;) To teraz może proponuję Bruce'a Willisa...

Suzume

Bruce Willis - Armageddon - Ben Affleck - Podróż przedślubna - Sandra Bullock
Brad Pitt

flordi

Brad Pitt - Troja - Orlando Bloom - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen - 28dni - Sandra Bullock.

Sarah Michelle Gellar.

Suzume

Sarah Michelle Gellar - Scooby-Doo - Rowan Atkinson - To właśnie miłość - Keira Knightley - Piraci z Karaibów - Orlando Bloom - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen - 28 Dni - Sandra Bullock

Ponownie Clive Owen

Paratol

No to podobnie jak wyżej, Clive Owen - Król Artur - Keira Knightley - Piraci z Karaibów - Orlando Bloom - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen - 28 Dni - Sandra Bullock.

To może Anne Hathaway.

Paratol

Anne Hathaway - Diabeł Ubiera się u Prady - Meryl Streep - Seria Niefortunnych Zdarzeń - Jude Law - Wzgórze Nadziei - Nicole Kidman - Totalna Magia - Sandra Bullock

Paratol

Marlon Brando

użytkownik usunięty
Paratol

Marlon Brando - Ojciec Chrzestny - Al Pacino - Adwokat Diabła - Keanu Reeves - Speed - Sandra Bullock :-)

teraz:
Britney Spears

Britney Spears - Crossroads - Anson Mount - Siostry - Toni Collette - Szósty Zmysł - Bruce Willis - Sin City - Elijah Wood - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen - 28 Dni

Ashley Judd

użytkownik usunięty
Paratol

Ashley Judd - Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya - Sandra Bullock

Grały razem w filmie :-)

Teraz:
Emily Blunt

użytkownik usunięty
Paratol

Ashley Judd - Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya - Sandra bullock

Grały razem w tym filmie :-))

A teraz:

Emily Blunt

Paratol

Poszedłem dookoła :D

Emily Blunt - Diabeł ubiera się u Prady - Anne Hathaway - Pamiętnik Księżniczki - Julie Andrews - Shrek 2 - Cameron Diaz - Holiday - Kate Winslet - Titanik - Leonardo DiCaprio - Infiltracja - Matt Damon - Szeregowiec Ryan - Tom Hanks - Kod da Vinci - Ian McKellen - Władca Pierścieni - Hugo Weaving - Matrix - Keanu Reeves - Speed - Sandra Bullock

Kate Beckinsale

Paratol

a ja na skróty...
Kate Beckinsale- Pearl Harbor- Ben Affleck- Podróż Przedślubna- Sandra Bullock

propozycja- Mel Gibson

SiLBERMOND

Był już, nieco wyżej;] Sama szukałam powiązań:) Proponuje więc Hilary Duff

Shalott

Hilary Duff- Historia Kopciuszka- Regina King- Miss Agent II: Uzbrojona i Urocza- Sandra Bullock

James Franco

Mania_93

James Franco - Spider-Man - Kirsten Dunst - Zakochany bez pamięci - Elijah Wood - Władca Pierścieni - Viggo Mortensen - 28 Dni - Sandra Bullock

Sean Connery

Paratol

Sean Connery - Liga niezwykłych Dżentelmenów - Shean West - Ocean's Eleven:Ryzykowna Gra - Brad Pitt - 12 małp - Bruce Willis - Armaggedon - Ben Affleck - Podróż przedślubna - Sanda Bullock



Lindsay Lohan

Evelin_Swan

Lindsay Lohan- Zakręcony Piątek- Chad Michael Murray- Historia Kopciuszka- Regina King- Miss Agent 2- Sandra Bullock

Reese Witherspoon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones