Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

Sandra Bullock ,Jennifer Lopez czy Nicole Kidman ? Która z nich według was jest lepszą aktorką ?

Według mnie Jennifer Lopez .

Selena058

Za Sandrą nie przepadam, natomiast Nicole I J.lo no obie są dobrymi aktorkami choć J.Lo chyba lepiej śpiewa niż gra, ale i tak ją bardzo lubię i chyba nawet bardziej niż Nicole.

Selena058

Każdy ma swój gust, ale aktorką najlepszą z tej trójki jest Kidman lub też była póki jej się botox nie rzucił na twarz. Najsłabsza jest Lopez. Sandra się sprawdza w swoim gatunku a i w dramatach idzie do przodu. Trzymam za nią kciuki.

Selena058

Sandra najlepsza.

Selena058

Jennifer Lopez najlepsza

Selena058

dla mnie Sandra:)

Selena058

Zdecydowanie Nicole Kidman.

Selena058

no co ty jaja sobie robisz, Nikol Kidman to najwyzsza polka, J-Lo i Bullock juz nizej niestety.

black_bastard

dokładnie, zgadzam się.
nie porównujmy Lopez z dance'owymi hitami, do grającej świetne role dramatyczne i thrillerowe Nicole Kidman

użytkownik usunięty
Selena058

Jennifer Lopez to aktorka?

Tak.

użytkownik usunięty

To przez kilkanaście lat tego nie zauważyłem :P

Nicole Kidman oraz Sandra Bullock to za wysoka półka, jeśli w ogóle uważać Lopez za aktorkę.

Też właśnie się dowiedziałam. Zawsze myślałam, że to tancerka i piosenkarka popowa, która korzystając z okazji postanowiła też spróbować sił w aktorstwie, dlatego pojawienie się jej nazwiska przy Kidman i Bullock było szokiem ;P

Selena058

nicole

jlo jest znośną piosenkarką i niech przy tym zostanie

Selena058

Sandra Bullock.

Selena058

bez urazy gusta i gusciki ale J.Lo aktorka prosze... zal normalnie jest tak banalna ze az zalosna!!! kidman nie ogladam, ale Sandra swietnie gra i umie sie bawic aktorstwem, zdecydowanie SANDRA

Selena058

Kogoś chyba poniosło, żeby J.Lo porównać z Kidman i Bullock :D

Selena058

Sandra Bullock :)

Selena058

1. Sandra Bullock 9/10
2. Jennifer Lopez 8/10 - genialna w Selenie, bardzo dobra w Mieście śmierci
3. Nicole Kidman 7/10 - najlepsze role w Australii i Inwazji

MarcoK

Kidman najlepsza w Australli i Inwazji? Skąd ten pomysł...
A co z takimi produkcjami jak np "Moulin Rouge!", "Dogville", "Narodziny", "Godziny", "Inni", czy choćby "Wzgórze nadziei" ?

Phonetique

Z tego co oglądałem mówię, "Inni" i "Wzgórze nadziei" ok, a pozostałych nie widziałem.

Selena058

myślałam, że to jakiś żart albo prowokacja, ale widzę, że jednak nie... skoro już się odezwałam, to wyrażę swoją opinię. Kidman i Bullock raczej ten sam bardzo wysoki poziom. Lopez niestety daleko, daleko za nimi, i tak już pozostanie.

Selena058

Sandra > Nicole > ................................................................................ ....... J. Lo.

użytkownik usunięty
Selena058

Wszystkie trzy aktorki to beztalencia, a zwłaszcza Jennifer Lopez.

użytkownik usunięty

No dobra Kidman jest świetna, ale Bullock i Lopez to tragedia jeśli chodzi o aktorstwo.

Selena058

Kidman to faktycznie inna półka niż dwie pozostałe panie ,które lubię ,grają dobrze ale chcę być obiektywna,Kidman jest świetna w dramatach a Sandra i Lopez w lżejszych filmikach

Selena058

Sandra pod każdym względem.

Selena058

Lubie Sandrę. Wydaje się być naturalna i serdeczna.

Selena058

Kidman

Selena058

Co to za zestawienie...
Porównywać Kidman i Lopez? Jak pisali wyżej - inne półki, inne gatunki,w których grają.
1. Kidman
2. Bullock.
...
3. Lopez..

Selena058

Mam nadzieję, że żartujesz mówiąc "J. Lo jest najlepsza aktorsko". Proszę, powiedz, że żartujesz...

Selena058

A może wymienimy się karteczkamiiii?

Selena058

Zdecydowanie Sandra Bullock !!! Lopez jest przeciętna ioi miedzy nimi ;)
kidman stoi między nimi ;)

Selena058

Ja wole Jennifer Lopez

Selena058

Zdecydowanie Sandra!

Selena058

Jennifer Lopez,typową celebrytkę,kiepską piosenkarkę (pokroju idolki z twojej tapety) jak i kiepską aktorkę sprawdzającą się tylko w komediach romantycznych porównujesz do aktorek,które poza tym mają na koncie liczne nagrody a najważniejszą z nich jest Oscar? I powiedz mi,bo aż zżera mnie teraz z ciekawości,jakie to role ma na koncie Jennifer,że uznajesz ją za tak dobrą aktorkę? Sposób na teściową?Powiedz tak?Anakonda?Jak urodzić i nie zwariować?Zatańcz ze mną?Nigdy więcej?Pokojówka na Manhattanie? Nie dorasta im nawet do pięt...

Selena058

Sandra (zawsze byla moja Faworytka), Jennifer (swietnie spiewa ale za bardzo sie zrobila komercyjna) a za Nicole jakos nigdy nie przepadalam chociaz to niezla aktorka.

Selena058

Gdyby kilka lat temu ktoś mnie zapytał to w ogóle nie brałbym Jennifer Lopez pod uwagę, ale po obejrzeniu prawie wszystkich z nią filmów uważam, że to ona gra najlepiej :)

Selena058

Wszystkie mam dodane do ulubionych. :D

Selena058

Sandra Bullock to najlepsza aktora we wszechświecie a jak ktoś uważa inaczej tzn. że mało wie i zna sie na filmach jak świnia na gwiazdach .

Selena058

nie wiem czy sandra czy nicole, powiem tak: nicole lepiej grała kiedys, teraz jakby trochę osłabła...za to sandra na odwrót wraz z wiekiem przybywa jej umiejętności

Selena058

Z aktorek 40+ 60- (wiek) to żadna z powyższych, choć Nicole jak dla mnie najbliżej. Jeśli chodzi o grę (ale też dorobek) to ja polecę takimi nazwiskami : Jodie Foster, Vera Farmiga, Naomi Watts, Radha Mitchell.

Selena058

Jennifer Lopez między Sandrą i Kidman?? jakieś żarty?
W sumie to trudno wybrać czy lepsza Sandra czy Kidman, ale stawiam na Nicole.

Selena058

Lopez nie jest żadną aktorką.
Moja szafa gra lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones