PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11502}

W pogoni za sukcesem

The Thing Called Love
6,3 1 533
oceny
6,3 10 1 1533
6,4 5
ocen krytyków
W pogoni za sukcesem
powrót do forum filmu W pogoni za sukcesem

jezeli ktoś wie gdzie mozna znaleść ten film, to byłabym bardzo wdzieczna za jakies info :) przeszukalam internet na tyle na ile starczylo mi sily...ale jak widać slaba jestem, bo nic nie znalazłam ;) zastanawiam sie czy ta pozycja jest w ogole dostępna jeszcze na vhs-ach...o dvd raczej mowy nie ma...
z gory dziękuje za ew. pomoc :)

nuuuu

film ukazal sie na video w roku 1994,mam go w domu od ponad 10 lat i ogladam go czesto i gesto.
lubie glos rivera,dermota i nawet panny yearwood
bylam w maturalnej klasie,kiedy river odszedl,nigdy go nie zapomne

alinecharigot

hey alinechari got@... odezwij sie do mnie !!! Ja w sprawie tego TheThingCalledLove please please
!!!!!!!!!

nuuuu

ten film mozna łatwo zamowic na dvd...przez www.amazon.com , ale ja bym ci polecił www.ebay.com bo tam mozesz kupic dvd duzo taniej od zwyklych ludzi (pamietaj tylko zeby dalo sie odtworzyc na twoim dvd ---- region ;))
na ebay sa opolowe tansze a czasami kosztuja grosze....stymze koszty przesylki to juz inna bajka i one ostro podbijaja cene......

no ale to jedyny sposob...chyba ze film wyjdzie na dvd w polsce - co jest calkiem mozliwe (bo w tamtym roku wyszly 2 inne filmy rivera :)

jesli chodzi o torrent sites - to narazie tego filmu na nich nie ma :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nuuuu

Ja go mam

Kasia_Kiara

Gdzie mozna go kupic lub obejrzec?

Oliwiato33

Możesz przeszukać Allegro, online to tylko na angielskich stronach chyba.

Kasia_Kiara

Jest na cda.

ocenił(a) film na 10
Oliwiato33

Często leci na Paramount Channel.
Wystarczy wpisać sobie w wyszukiwarkę tytuł filmu i frazę "kiedy w telewizji", a już specjalna strona pokaże nam czy dany film będzie wyświetlany w najbliższym czasie na KTÓREJKOLWIEK ze stacji. I wtedy już wystarczy tylko sobie nagrać i Podziwiać w spokoju Cudownego Rivera (ach, Wegetarianin. Jak ja : ) i Wspaniałego Petera (boże, jaki z Niego niezwykły człowiek). Polecam film dokumentalny o Jego twórczości artystycznej i oczywiście o Jego życiu.

"Jak wczoraj. Peter Bogdanovich i zaginiony amerykański film"

Oliwiato33

Film dostępny na C D A z napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones