PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7513}

Robienie kanapek

Making Sandwiches
6,9 76
ocen
6,9 10 1 76
Robienie kanapek
powrót do forum filmu Robienie kanapek

Czy ma ktoś ten film ;p chciałabym go zobaczyć a nigdzie nie mogę znaleźć ;p z góry dziękuję :)

vegetka

Ja już przekopałem pół internetu żeby to znaleźć ale lipa.... Może kiedyś mi się poszczęści jak np z Bionic Showdown ;)

odczepciesiedupa

też szukam. w sklepach nie ma oczywiście :( w necie też.

odczepciesiedupa

Znalazłem jakiś artykuł o tym filmie . Artykuł jest po angielsku więc zdecydowałem się przetłumaczyć kawałek ;)) (Mam nadzieję że dobrze) http://suite101.com/article/the-sandra-bullock-files-making-sandwiches-1998-her- lost-film-a395708

"Sandra Bullock napisała scenariusz i wyreżyserowała film . Większość ludzi , nawet jej wielcy fani prawdopodbnie o tym nie wiedzą , ponieważ film nigdy nie został wydany na DVD . To któtki film pt. Making Sandwiches (Robienie Kanapek) ; został wyświetlony na kilku festiwalach , aż w końcu zrobiło się o nim cicho (nie wiedziałem jak to przetłumaczyć) a pod koniec 1998 już nikt o nim nie usłyszał . "
"Kilka osób widziało ten film , ale większość z nas nigdy nie zobaczy nawet ................ : Żadne zdjęcia ani zwianstuny nigdy nie zostały wypuszczone , nawet na Youtube "

(Jest tam jeszcze coś o kopi filmu , ale nie umiałem sensownie przetłumaczyć .)


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones