PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000569}

Niewybaczalne

The Unforgivable
6,8 26 342
oceny
6,8 10 1 26342
4,9 10
ocen krytyków
Niewybaczalne
powrót do forum filmu Niewybaczalne

Co sie stało...Twarz Sandry jak woskowa maska...zero mimiki. Wygląda upiornie! Źle się na to patrzy. Rozpaczliwie nie chce sie zestarzeć? Ale już chyba lepsze naturalne zmarszczki...

ocenił(a) film na 6
freshbones

Dokładnie. Chyba nikt tego nie widzi bo nie ma tu w ogóle komentarzy na ten temat. A wygląda strasznie aż się nie chce patrzeć. Tak samo jak Nicole Kidman

ocenił(a) film na 7
markost

Ja się zastanawiałam, czy to charakteryzacja, czy może jednak na serio :(

ocenił(a) film na 6
Katarzyna_Rynkar

Niestety na serio. Na necie można sprawdzić jak teraz wygląda. I ze "starej" Sandry nie wiele zostało...

ocenił(a) film na 8
freshbones

Sandra nie miala łatwego życia prywatnego. Kilka lat temu dowiedziala się o zdradzie męża i to mogło mieć wpływ na samoocenę. Poza tym w Hollywood bez botoxu można stracić niejedna rolę. Presja otoczenia wymusza podjęcie pewnych, czasami negatywnie odbieranych przez czesc społeczeństwa decyzji. A społeczeństwo internetowe jest ogromne i bezwzględne w swych ocenach.

freshbones

Przecież taką postać grała-wypraną z uczuć i straumatyzowaną oraz żyjącą ponownie we wrogim społeczeństwie z kamienną twarzą. Wy kompletnie nie ogarniacie konwencji, najgorzej, że potem oceniacie filmy

freshbones

a ja miałam wrażenie, że jej twarz zmumifikowano;) zaciśnięte zęby i wciąż ten sam wyraz twarzy, zero mimiki i emocji

ocenił(a) film na 9
aga_na5

Siedziała w kiciu 20 lat z miłości do siostry.

ocenił(a) film na 8
freshbones

Akurat mnie tez sie odmlodzona twarz Sandry Bullock nie specjalnie podoba ALE... mimo to nie zrzucalabym jej gry aktorskiej na botox. W moim odczuciu po prostu bardzo dobrze weszla w role. Zastanawialam sie w trakcie filmu co musiala przejsc w wiezieniu - na pewno przez tyle lat bywala ofiara agresjii innych wiezniarek, w koncu siedziala z morderczyniami... I do tego straznicy, ktorzy uwazali ja za copkiller. Idealne warunki, zeby zniszczyc komus psychike. Dodajmy do tego, ze siedziala niewinnie i byla odizolowana od najblizszej jej osoby. Na jej miejscu na pewno mialabym taka sama mine. Dodam tylko, ze widzialam wczesniejsze filmy z nia juz w takiej „botoxowej” wersji wiec wiem, ze jej twarz potrafi jeszcze wyrazac emocje :P

luciennekg

W pełni się zgadzam. Warto też zwrócić uwagę na to, jak wygląda w retrospekcjach oraz na charakteryzację w scenach z czasów po wyjściu z więzienia- jej twarz wygląda na zmęczoną, ma wory pod oczami, szarą cerę i potargane włosy. Idealnie to współgra z napięciem na twarzy

ocenił(a) film na 8
Rychliczka

O wlasnie! Te retrispekcje, w ktorych jej twarz wyglada zupelnie normalnie, sa chyba najlepszym potwierdzeniem, ze jej kamienna twarz to gra aktorska a nie operacje plastyczne ;)

freshbones

Wy zdajecie sobie sprawę że ona ma już 60-tkę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones