PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000569}

Niewybaczalne

The Unforgivable
6,8 26 308
ocen
6,8 10 1 26308
4,9 10
ocen krytyków
Niewybaczalne
powrót do forum filmu Niewybaczalne

Według mnie film sam w sobie średni ale Sandra Bullock no według mnie to perełka aktorstwa i niesie ten film ku górze, hehe :D

magdalena199997

Co racja to racja. Film nakręcony poprawnie ale bez szału. Sandra wspaniała.

ocenił(a) film na 3
magdalena199997

W ogóle jej twarz się nie porusza jak mówi. Dziwnie wygląda i jeszcze w scenie w okolicach minut 24:42 naciąga jakby sobie twarz otwierając usta :x

Prowizoryczna

Widać po takich komentarzach jak ludzie nie ogarniają emocji i filmów. Ma grać jak w brazylijskich dramach? Gra straumatyzowaną osobę, wypraną z uczuć i zamkniętą w sobie? Taka postać. CZasem lepiej i równie wiele można przekazać samymi oczami i ruchem jak w tym przypadku a nie szarżowaniem. No ale oczywiste rzeczy lepiej trafiają do przeciętnych ludzi

ocenił(a) film na 3
NyanNian

No ja wiecej obejrzałam z nią filmów niż zapewne ty. Nie ogladam brazylijskich dramatów, wiec sie nie wypowiem. Jakim ruchem? jak tam żadnego ruchu nie było. Słaby scenariusz i dialogi.

magdalena199997

Michael Jackson wiecznie żywy, a nie Sandra.

ocenił(a) film na 3
magdalena199997

Serio? Przecież ona twarzą od górnej wargi do dolnej nie porusza. Cały film jedna ekspresja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones