PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000569}

Niewybaczalne

The Unforgivable
6,8 26 308
ocen
6,8 10 1 26308
4,9 10
ocen krytyków
Niewybaczalne
powrót do forum filmu Niewybaczalne

Dobrze zobaczyć Sandrę w kolejnej innej produkcji niż słodko-pierdzące komedie, w których nawiasem mówiąc też jest fantastyczna!
Problem powrotu do życia więźniów z ciężkimi wyrokami to nie jest łatwy temat. Albo stajesz się totalnym dziadem i brniesz w jeszcze większy bajzel albo próbujesz na nowo żyć. Tylko jak tu żyć gdy na każdym kroku tych ludzi spotyka społeczny ostracyzm. A każdy, naprawdę każdy po błędzie i odpokutowaniu ma prawo do normalnego życia.
Cieszę się, że ten temat po raz kolejny został poruszony przez filmowy świat.

ocenił(a) film na 9
mikaaela

spoiler uwaga Recenzja klamstwo oczym ty piszesz ona zostałą niesłusznie skazana bo to ona nie zabiła nawet filmu recenzentka nie oglądała co za porazka

masak121

Po pierwsze to nie recenzja a ja nie jestem recenzentką, film oglądałam. Po drugie proszę czytaj ze zrozumieniem:-) Poruszyłam problem powrotu więźniów do rzeczywistości co ją przecież bardzo dotknęło, nieprawdaż Masaku 121?

ocenił(a) film na 8
mikaaela

Oczywiście masz rację. Temat nie jest łatwy a często bezmyślni ludzie jeszcze bardziej go komplikują. Ale co można zrobić, trzeba przez to przejść.

ocenił(a) film na 8
mikaaela

"Ludzie na spacerniaku są tacy sami jak tu w mieście" takie mniej więcej zdanie tam wypowiada bohaterka. Chyba to jest główna myśl filmu. Mam znajomego, w barze było manko na koniec dnia, ktoś rzucił podejrzenie że może jego sprawka bo ma etap więzienia w życiu (kilka miesięcy w młodości). Rzucił ręcznikiem i poszedł gdzieś indziej. To się dzieje.

użytkownik usunięty
mikaaela

Tylko człowiek z mocną psychiką może żyć w takiej sytuacji i Ruth taką psychikę miała, w tym hotelu dla więźniów z zwolnieniem warunkowym nie była słaba spokojnie radziła sobie fizycznie z lokatorami. Babka z cojones.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones