PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000569}

Niewybaczalne

The Unforgivable
6,8 26 308
ocen
6,8 10 1 26308
4,9 10
ocen krytyków
Niewybaczalne
powrót do forum filmu Niewybaczalne

Pomijam coraz bardziej agresywne reklamiarstwo portalu - no trzeba zarabiać, ale oceny waszych krytyków są "niewiarygodne" tak totalnie, że zaglądam tu wyłącznie po to, by zobaczyć opinie oglądaczy normalnych i prawie normalnych

ocenił(a) film na 7
jotesz

Też się na tym zastanawiam. Film naprawdę w porządku, bez widocznych braków, zgrabnie zrealizowany, że świetną Sandrą i tematem potraktowanym z głową, a nie banalnie, a tu widzę oceny 4 i 5. Przecież to jest chyba jakiś dowcip, którego nie zrozumiałem.

ocenił(a) film na 8
jotesz

ja kieruję się ocenami krytyków, ale odwrotnie - jak oceniają nisko to oglądam, jak wysoko to nie oglądam...

uncut

Haha. Dobre!

ocenił(a) film na 9
jotesz

Dziwisz się skoro nie napisałeś nic o filmie tylko jakieś swoje żale wylewasz? Wymagasz ocen wiarygodnych nie dając nic od siebie!

ocenił(a) film na 8
jotesz

Przecież ten portal prowadzą dzieciaki max po 20 latek, którym się jedynie wydaje, że mają o czymś pojęcie. To studenci, będący wciąż na utrzymaniu swoich rodziców, zwykła dzieciarnia, która jeszcze nigdy sobie łapek nie pobrudziła pracą.. Co oni mogą wiedzieć, o prawdziwych problemach w prawdziwym świecie, skoro jeszcze sami nie zaznali prawdziwego życia? Dlatego ja nigdy nie sugeruję się oceną z tego portalu, bo najczęściej jest ona poprostu błędna.. Na ogół oglądam Trailer, lub czytam recenzję z zagranicznych stron.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones