PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122834}
6,1 1 196
ocen
6,1 10 1 1196
Loverboy
powrót do forum filmu Loverboy

Heja znacie tytuł piosenki którą ona śpiewa jak była mała to było jakieś przedstawienie. A co do filmu to mi się podobał takich filmów powinno być więcej, a i mam jeszcze jedno pytanie bo ona popełniła samobujstwo o czy ona chciała też zabić swojego syna? bo jakoś nie zrozumiałam.

scarlet_4

Surely! To byl David Bowie i jego hit z 1973 -LIFE ON MARS...Swoja drogą wczesna twórczość Davida Bowie z lat 70-tych była wspaniała!..począwszy od SPACE ODDITY..
MIEC

ocenił(a) film na 8
Co_lump

aaaa dziekuje! wlasnie dzis mi kolezanka mowila o tym filmie wlasnie dlatego, ze tu laska spiewa moje kochane LIFE ON MARS! i nie bylam pewna czy to o ten film chodzi, a tym tematem mi podpowiedzieliscie ze tam i wiem ze sciagac :Doczywiscie dla bowiego :D dziekujeeee :*

ocenił(a) film na 8
scarlet_4

aha, doczytalam cale pytanie i dziekuje w takim razie tylko co_lump, bok SPOILEROWCOM MOWIE NIE ;xx k***********wa! nie moglas sie wstrzymac ? skad sie tacy ludzie biora ??;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones