PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5394}

Eliksir miłości

Love Potion No. 9
6,0 6 845
ocen
6,0 10 1 6845
Eliksir miłości
powrót do forum filmu Eliksir miłości

Obejrzałam dziś na TVP1. Pomyślałam, że zrobię to z ciekawości, by podpatrzeć młodziutką Sandrę Bullock. I szybko wciągnęłam się w fabułę. Nieco szalona, totalnie nieautentyczna, ale na swój sposób oryginalna. Twórcy wpadli na genialny pomysł. Podobały mi się role wspomnianej Sandry jako Diane, ale także Tate Donovan w kreacji Paula. Niezła była też aktorka odgrywająca rolę tej prostytutki.

Parę momentów naprawdę zapadło mi porządnie w pamięć. Świetnie spławił Paul dziewczynę w barze (jakaż naiwna panienka... ale nic dziwnego, wpadła pod wpływ eliksiru), scena Diane z policjantem, albo kiedy ona z księciem siedziała w limuzynie, i udawała milczka... Świetne sytuacje wychodziły z tą prostytutką też - najfajniejsze było to, kiedy stado facetów za nią biegło. Rozwalili mnie ci policjanci, w ogóle panowie w jakichkolwiek uniformach, albo widziany migawkowo facet bez koszulki, z pianką do golenia na brodzie. Ciekawie z nimi postąpiła, dyrygując nimi wszystkimi, gdy trafiła w kozi róg. Albo jak wcześniej w kościele zrobiła furorę, wszystkie zgromadzone kobiety wpadły w szał.

Choć końcówka była trochę przewidywalna, że Diane i Paul będą razem, to mimo to nie chciałam innego zakończenia. Tak jest pięknie.

ocenił(a) film na 6
Clandestine94

Nic dodać, nic ująć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones