PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32371}

Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya

Divine Secrets of the Ya-Ya Sisterhood
6,7 4 107
ocen
6,7 10 1 4107
Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya Ya
powrót do forum filmu Boskie sekrety siostrzanego stowarzyszenia Ya-Ya

naturalnie ocena filmu zalezy od perspektywy pogladu nan szkoda tylko ze coraz czesciej spotykamy sie z niezbyt dobra opinia o cieplych filmach obyczajowych (co przeciez nie znaczy nudnych) niestety zazwyczaj owe opinie pochodza od amatorow rzucania miesem i tluczenia sie po mordach albo seksualnie nie wyżytych poszukiwaczy mocnych wrazen ;) gdzie sie podziala dawna wrazliwosc?

Sidda

popieram! Film jest naprawde w porzadku. Konflikty rodzinne i malzenskie widziane oczami dziecka i oczami ludzi doroslych. Moze czasem trzeba sie zastanowic, gdy zaczynamy sie klocic z partnerem, jak to widzi nasze dziecko? Tak wiec to nie jest komedia i bardzo latwy film, bo pod ta zaslonka sa ukryte tragedie wielu rodzin.

ocenił(a) film na 8
Sidda

bardzo przyjemny film, warto go zobaczyć. myślałam że będzie zupełnie inny ale pozytywnie się rozczarowałam :)

użytkownik usunięty
moonlady

Początkowo miałam oglądać ten film ze względu na Sandrę Bulloock, ale później na prawdę mnie wciągnął. Cała jego fabuła, problemy, rozczarowania małego dziecka względem matki, to było rewelacyjne. A niektóre momenty po prostu zwalały z nóg, jak np. ten taniec w nocy pośród zimnych ogni. Polecam wszystkim, a szczególnie tym którzy nie są wrażliwi na potrzeby innych, ten film powinien ich uświadomić :D

mi też się film podobał :-), takie filmy są potrzebne, uważam,że dobrze sprawdziła się w swojej roli Ashley Judd <zresztą nie tylko ona> a jest to jedna z moich ulubionych aktorek.
Film przede wszystkim nie jest nudny. Wersja dla młodzieży to "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" - pod względem przyjaźni od najmłodszych lat w sumie i nie tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones