PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=931}

28 dni

28 days
6,7 32 335
ocen
6,7 10 1 32335
28 dni
powrót do forum filmu 28 dni

Ten film to jakiś żart.

użytkownik usunięty

Kategoria powinna być komedia. Zero jakiegokolwiek wglądu w psychikę człowieka. Temat b.poważny bo uzależnienia, ale przedstawiony w taki sposób żeby nakreślić 4 letniemu dziecku, że coś takiego jest na świecie. Portretów psychologicznych zero. W sumie to nie wiem czemu taka wysoka ocena. Scena z cięciem się heroinistki przewidywalna, nudna. Jej śmierć też do przewidzenia. Główną bohaterkę nękają obrazy z dzieciństwa, ale tylko po to są pokazane żeby film 'nabrał' choć kropelkę dramatu. Końcówka b.idiotyczna i to moment kiedy widz zdaje sobie sprawę jak bardzo zmarnował czas. Ogólnie jedno wielkie gówno z tego filmu.

ocenił(a) film na 5

Az tak zle to nie ale w duzej mierze sie zgadzam

Jeszcze w 2011 (kiedy oceniałam ten film), "28 dni" określony był jako komediodramat. I jako taki, uważam, że jest dobry. Zdziwiłam się, kiedy teraz tu zajrzałam i zobaczyłam zmianę gatunku na dramat. Usunięcie aspektu komediowego z opisu sprawia, że osobom nastawionym na dramat film się mniej/nie podoba.
Można powiedzieć, że w zasadzie film powinien się bronić sam. Ale co innego oglądać film bez żadnego nastawienia, a co innego być nastawionym w określonym kierunku, a otrzymać coś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones